Zapraszamy na wyjątkowy Leadership Festival         20-21 czerwca

Zapraszamy na wyjątkowy Leadership Festival 20-21 czerwca

Wiadomości

Nienieodpowiedzialni polecają. To zupełnie innowacyjne pod kątem formatu wydarzenie dla biznesu skupia środowisko otwartych i odważnych menedżerów z międzynarodowych korporacji, założycieli startupów, tzw. influencerów i doerów z Polski i zagranicy.

Nienieodpowiedzialni polecają. To zupełnie innowacyjne pod kątem formatu wydarzenie dla biznesu skupia środowisko otwartych i odważnych menedżerów z międzynarodowych korporacji, założycieli startupów, tzw. influencerów i doerów z Polski i zagranicy.

Rekomendujemy wyjątkową międzynarodową konferencję liderów biznesu – Leadership Festival, która odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2017 w Centrum Sztuki Nowy Fort w Warszawie w pięknych wnętrzach XIX wiecznego fortu i otoczeniu parku Żeromskiego. Zapraszamy w imieniu Zespołu Leadership Festival 2017 do rejestracji na: http://leadershipfestival.com

To zupełnie innowacyjne pod kątem formatu wydarzenie dla biznesu skupia środowisko otwartych i odważnych menedżerów z międzynarodowych korporacji, założycieli startupów, tzw. influencerów i doerów z Polski i zagranicy. Podczas dwóch dni swoim doświadczeniem na równi podzielą się polscy i międzynarodowi praktycy biznesu, m.in.: Lufthansa (Michel Knauf, Board Member), Encode (CEO Tom Tomison), Virgin Mobile (CEO Grażyna Piotrowska-Oliwa), AON Hewitt (Board Member Edward Stanoch), Deutsche Bank (Chong Hiu Pung), Scherer Center (CEO John Scherer),Institute for Strategic Clarity (Board Member Ana Claudia Goncalves), Ekolan (Board Member Julia Łaszkiewicz), Agora (Zuzanna Ziomecka), prof. Andrzej Blikle, prof. Bolesław Rok (Akademia Leona Koźmińskeigo) oraz wielu innych.

Co wyróżnia Leadership Festival?

  • Budujemy relacje długoterminowo, dołączycie Państwo do międzynarodowej sieci liderów biznesu kierowanego sensem, która działa już przed wydarzeniem i będzie moderowana po jego zakończeniu. Będziecie Państwo mieć w niej sparing partnera i/lub wsparcie  rozwoju  Państwa biznesu.
  • Rozumiemy, że zarówno treść, jak i kontekst mają znaczenie – praktycy będą zarówno w rolach prowadzących, jak i uczestników, program oparty jest na dialogu i mądrości grupy, zawiera elementy muzyki, ruchu oraz mindfullness space (park, natura). Wybieracie Państwo swój sposób uczenia i rozwoju dostosowany do Państwa potrzeb.
  • Ostatnia sesja będzie moderowanym procesem przełożenia rezultatów z konferencji na Państwa kontekst  biznesowy tak, byście Państwo mogli wyjechać z planem wdrożenia określonych praktyk. Po Festiwalu powstanie publikacja zbierająca rekomendacje liderów biznesu w obszarach: świat, organizacja, codzienność oraz samo przywództwo.

Zapraszamy do obejrzenia 1-minutowego wideo : https://www.youtube.com/watch?v=bQLMWQt0yME

Nienieodpowiedzialni są partnerem medialnym tego wydarzenia.

Podziel się

Facebook / Twitter / LinkedIn

Komentarze
Facebook Twitter LinkedIn RSS