Brunon Bartkiewicz, prezes zarządu ING Banku Śląskiego, gościem V Konferencji Nienieodpowiedzialni

Brunon Bartkiewicz, prezes zarządu ING Banku Śląskiego, gościem V Konferencji Nienieodpowiedzialni

Wiadomości

V Konferencja Nienieodpowiedzialni już 7 listopada. Prezentujemy Państwu sylwetkę naszego pierwszego prelegenta – Brunona Bartkiewicza, który jest związany z ING Bankiem Śląskim i ING od początku lat 90-tych.

W 1995 roku objął stanowisko prezesa zarządu Banku Śląskiego. W 2000 roku na kolejne cztery lata objął funkcję dyrektora generalnego oraz członka zarządu w banku ING Direct NV. Na tym stanowisku był odpowiedzialny za zarządzanie ryzykiem kredytowym i rynkowym, wsparcie informatyczne i operacyjne oraz zarządzanie ryzykiem operacyjnym.

W 2004 roku objął stanowisko prezesa ING Banku Śląskiego. W 2010 roku został członkiem General Management Team w ING Direct, w którym był m.in. odpowiedzialny za działalność w Hiszpanii, Włoszech, Francji, Wielkiej Brytanii, Australii. Od 2012 roku nadzorował działalność ING we Francji, Włoszech, Polsce, Hiszpanii, Rumunii oraz Turcji.

Jako Chief Innovation Officer w Grupie ING (od 2014 roku), Brunon Bartkiewicz odegrał znaczącą rolę w ING we wdrażaniu innowacji, promowaniu innowacyjnych pomysłów i rozwiązań, zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz szybkim wprowadzaniu innowacyjnych pomysłów na rynek.

Po więcej informacji o konferencji Nienieodpowiedzialni zapraszamy na http://2017.nienieodpowiedzialni.pl/

Podziel się

Facebook / Twitter / LinkedIn

Komentarze
Facebook Twitter LinkedIn RSS