Diagnoza przedsiębiorczości kobiet – zapraszamy do badania

Diagnoza przedsiębiorczości kobiet – zapraszamy do badania

Wiadomości

Drogie Panie,

na prośbę naszego partnera Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, która realizuje nowatorskie i pierwsze na taką skalę badanie – diagnozę przedsiębiorczości kobiet, zapraszamy do udziału w nim i uzupełnienia poniższej ankiety.

Badanie obejmuje kobiety prowadzące swoje własne firmy. Wypełnienie ankiety zajmuje nie więcej niż 10 minut.

https://www.webankieta.pl/ankieta/261530/przedsiebiorcze-kobiety.html
Kilka słów od Fundacji:

Jest to dla nas niezwykle ważne. Jako organizacja, która od kilku lat wspiera przedsiębiorczość kobiet, chcemy poznać Wasze opinie, uwagi, problemy, z którymi borykają się kobiety prowadzące własne firmy, aby jeszcze lepiej dostosować nasze działania do Waszych potrzeb. Mamy nadzieję, że badanie przyczyni się do uzyskania ciekawych wniosków, którymi podzielimy się z Wami już na początku kwietnia.

Liczymy, że wesprzecie nas w tym działaniu i poświęcicie nam chwilę Waszego cennego czasu. Zachęćcie do wypełnienia ankiety znane Wam kobiety – przedsiębiorczynie. Każdy głos jest dla nas cenny!

Wszystkie Panie, które wypełnią ankiety, zaprosimy na specjalne wydarzenie z okazji Dnia Kobiet, połączone z popremierowym pokazem filmu o Marii Skłodowskiej-Curie. Będzie nam miło Panie gościć.

Badanie jest realizowane dzięki wsparciu finansowemu przyznanemu przez United Way Worldwide dzięki funduszom przekazanym przez Citi Foundation dla programu Biznes w Kobiecych Rękach.

Podziel się

Facebook / Twitter / LinkedIn

Komentarze
Facebook Twitter LinkedIn RSS