„Ekonomia wartości – Wycena nieuchwytnego” – konferencja z cyklu w Bydgoszczy już 27 października

„Ekonomia wartości – Wycena nieuchwytnego” – konferencja z cyklu w Bydgoszczy już 27 października

Wiadomości

Już 27 września odbędzie się w Bydgoszczy konferencja „Ekonomia wartości – Wycena nieuchwytnego”, będąca częścią cyklu Open Eyes Economy Summit.

Czy biznes rzeczywiście musi wybierać pomiędzy rentownością a oparciem na wartościach? Czy społeczne zobowiązania przedsiębiorstwa da się zaksięgować? Czego menedżerowie mogą nauczyć się od dizajnerów, a jakie lekcje dać im może filozof-fenomenolog? Jak wycenić nieuchwytne, a jak uchwycić, co cenne?

Wszystkie te fascynujące pytania, i wiele jeszcze bardziej frapujących, będą zadawać sobie uczestnicy kolejnej już konferencji z cyklu Open Eyes Economy Summit on Tour Przystanek BYDGOSZCZ. To spotkanie przedstawicieli rynku finansowego, biznesu, nauki, organizacji pozarządowych; okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń, a przede wszystkim inspirujących spotkań. Tego dnia w Bydgoszczy obalane będą mury dzielące często naukę, sztukę i biznes. Wśród prelegentów znaleźli się między innymi prof. Jerzy Hausner, dr Andre Helin, biegły rewident i prezes zarządu BDO, Zuzanna Skalska, designerka i założycielka firmy 360inspiration, Krzysztof Kudeń, prezes zarządu IT Masters, czy Krzysztof Burnos i Ewa Sowińska, prezes i wiceprezes PIBR.

Bydgoska konferencja to część Open Eyes Economy On Tour, cyklu merytorycznych wydarzeń, które odbywają się we wszystkich większych polskich i w wybranych europejskich miastach i poprzedzają listopadowy Kongres Ekonomii Wartości – Open Eyes Economy Summit.

Konferencja „Ekonomia wartości – Wycena nieuchwytnego” rozpocznie się 27 września 2018 roku  o godz. 10.00 w Centrum Kongresowym Opery Nova w Bydgoszcz przy ul. Marszałka Focha 5. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Rejestracja i szczegóły

http://bydgoszcz.oees.pl./

Nienieodpowiedzialni są partnerem wydarzenia. Zapraszamy!

Podziel się

Facebook / Twitter / LinkedIn

Komentarze
Facebook Twitter LinkedIn RSS