European Executive Forum w dniach 9-10 kwietnia

European Executive Forum w dniach 9-10 kwietnia

Wiadomości

„European Executive Forum” to międzynarodowy kongres o tematyce przywództwa, zarządzania i innowacji, podczas którego grono polskich i zagranicznych autorytetów nauki, biznesu i polityki debatować będzie o przyszłości europejskiej gospodarki w dobie cyfryzacji i digitalizacji.

Tegoroczna edycja kongresu odbędzie się pod hasłem „Technologia – Innowacje – Inwestycje”. Wydarzenie co roku odwiedzają wybitni eksperci z całego świata, a to prestiżowe spotkanie zdobyło sobie renomę jednego z najważniejszych wydarzeń liderów biznesu i nauki.

Europa jest w fazie gigantycznych zmian związanych z czwartą rewolucją przemysłową oraz cyfryzacją i digitalizacją. „European Executive Forum” to wyjątkowa platforma skupiająca grono eksperckie, które dzięki twórczej dyskusji, wymianie poglądów i doświadczeń wychodzi naprzeciw zagadnieniom związanym z nieustannie zmieniającą się gospodarką. Jest to jedyny tego typu międzynarodowy kongres odbywający się w Polsce, którego celem jest uniwersalna debata dedykowana międzynarodowemu środowisku biznesowemu, przedstawicielom najważniejszych instytucji edukacyjnych oraz reprezentantom świata polityki z Polski i z zagranicy.

Wydarzenie co roku jest wspierane między innymi przez London Business School, INSEAD, IESE Business School, Warsaw School of Economics, Akademię Leona Koźmińskiego czy Akademię Finansów i Biznesu Vistula.

Wśród Gości Specjalnych tegorocznej edycji będą m.in. Sony Kapoor – Dyrektor think tanku Re-Define, CEO Court Jesters Consulting, makroekonomista, były doradca m.in.: Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, ONZ oraz rządu norweskiego, Xiaolan Fu – Dyrektor Centrum Rozwoju Technologii i Zarządzania, Profesor rozwoju międzynarodowego i technologii Oxford University, Bernd Lucke – Profesor Ekonomii, wykładowca na Uniwersytecie w Hamburgu i University of British Columbia, były konsultant Banku Światowego, Santiago de la Cierva – Profesor IESE Business School,  założyciel i pierwszy dyrektor międzynarodowej agencji telewizyjnej ROMEreports, prof. dr hab. SGH Jerzy Surma – Instytut Informatyki i Gospodarki Cyfrowej, SGH, prof. dr hab. Krzysztof Michalik – Wydział Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, prof. dr hab. Inż. Jan Szmidt – Rektor, Politechnika Warszawska, prof. Witold Orłowski – Ekonomista, Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej, Rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula, Gł. Doradca ekonomiczny PwC Polska oraz Prof. Cezary Wójcik – Profesor nadzwyczajny Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Założyciel i dyrektor Center for Leadership.

Istotnym elementem kongresu będzie ceremonia rozdania statuetek „European Leadership Awards”. Nagrody te uhonorują najlepsze przedsiębiorstwa, wybitnych menedżerów i liderów biznesu, którzy wdrażają nowe technologie i innowacje, przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju oraz odznaczają się szczególną dbałością o najwyższe standardy przywództwa.

Nienieodpowiedzialni są patronem medialnym tego wydarzenia. Kongres odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia w hotelu Sheraton w Warszawie. Szczegółowy program wydarzenia znajduje się tutaj. Zachęcamy do rejestracji i uczestnictwa w Kongresie!

Podziel się

Facebook / Twitter / LinkedIn

Komentarze
Facebook Twitter LinkedIn RSS