Polecamy wydarzenie „Investment Forum & Private Equity Awards Gala”

Polecamy wydarzenie „Investment Forum & Private Equity Awards Gala”

Wiadomości

Nienieodpowiedzialni polecają.

Nienieodpowiedzialni polecają.

Najważniejsze spotkanie inwestorów kapitałowych i przedsiębiorców z sektora private equity już w czerwcu! VIII edycja „Investment Forum & Private Equity Awards Gala” odbędzie się 12 czerwca 2017 w hotelu Sheraton w Warszawie. Wydarzenie zainaugurować ma Paweł Borys – Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju. 

Konferencja od lat przyciąga liderów biznesu rynków inwestycyjnych,  środowisko inwestorów i przedsiębiorców. To niezwykle wyjątkowe spotkanie eksperckie daje możliwość zdobycia wiedzy o najnowszych trendach inwestycyjnych. Wśród tematów podejmowanych podczas tegorocznej konferencji będą zagadnienia dotyczące najciekawszych sektorów inwestycyjnych w Polsce, wpływ rządu na sektor private equity w regionie oraz związane z nim ryzyko polityczno-gospodarcze czy też trendy i uwarunkowania na polskim rynku funduszy private equity.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie uroczysta gala „Diamentów Private Equity”, której współorganizatorem i głównym patronem  jest Polskie Stowarzyszenie Inwestorów Kapitałowych. Diamenty ukazują wartość dodaną, jaką wnoszą fundusze w rozwój polskich przedsiębiorstw i rynku kapitałowego, a wydarzenie każdego roku jest przyjmowane z ogromnym entuzjazmem. Gala rozdania ma na celu uhonorowanie najlepszych inwestycji i przedsiębiorców, którzy w sposób szczególny przyczynili się do rozwoju polskiej gospodarki.

Nienieodpowiedzialni są patronem medialnym tego wydarzenia.

 

Podziel się

Facebook / Twitter / LinkedIn

Komentarze
Facebook Twitter LinkedIn RSS