Ruszyły zapisy na IV Kongres Różnorodności

Ruszyły zapisy na IV Kongres Różnorodności

Wiadomości

– To, w jaki sposób ludzie postrzegają dyskryminację, jak widzą i oceniają tolerancję i czy w ogóle doceniają jej wartość, jest kluczowe dla zrozumienia postaw społecznych, lepszego poznania motywacji pracowników, mieszkańców miast, społeczności lokalnych czy wirtualnych, a tym samym skuteczniejszego angażowania ludzi w propagowanie różnorodności – powiedział Paweł Niziński, CEO firmy BETTER., wydawcy platformy BE.NAVIGATOR – Dlatego cieszymy się, że udało nam się uchwycić kilka nowych ciekawych wątków i możemy Państwu o tym opowiedzieć – dodaje.

Po zeszłorocznym sukcesie, do programu Kongresu na stałe wpisał się Przegląd „Praktycy o Różnorodności”. Prezentacje najlepszych inicjatyw wyłonionych w ramach Przeglądu odbywać się będą docenianą przez publiczność i bardzo atrakcyjną metodą Pecha Kucha.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem merytorycznym Karty Różnorodności, koordynowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Nienieodpowiedzialni są patronem medialnym tego wydarzenia.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesyłać na adres: anna.hincz@b-better.pl najpóźniej do 6 października. Polecamy i zapraszamy!

Podziel się

Facebook / Twitter / LinkedIn

Komentarze
Facebook Twitter LinkedIn RSS