Zapraszamy na Open Eyes Economy Summit 14-15 listopada

Zapraszamy na Open Eyes Economy Summit 14-15 listopada

Wiadomości

14 i 15 listopada zapraszamy do ICE Kraków Congress Centre na #OpenEyesEconomy.

Open Eyes Economy Summit to międzynarodowy szczyt ekonomiczny dla ludzi o otwartych oczach i głowach. Głównym tematem OEES2 jest rola idei i wartości w kształtowaniu współczesnej gospodarki oraz kultury.
Open Eyes Economy pokazuje nowy sposób myślenia o przyszłości i nową koncepcję zarządzania rozwojem naszego świata, skupioną wokół takich pojęć jak: odpowiedzialność, równowaga, ekologia czy wrażliwość społeczna.

Na OEES spotykają się najstarsi z najmłodszymi, bez kompleksów, podejmując dyskusję na nawet najtrudniejsze tematy. Jest to doskonała forma networkingu.
Wśród prelegentów #OEES znajdują się osoby z całego świata, teoretycy i praktycy biznesu, naukowcy, politycy, działacze społeczni, dziennikarze.

Udział w szczycie to szansa na uzyskanie nowego spojrzenia na:
➡ Firmę – Ideę,
➡ Markę – Kulturę,
➡ Miasto – Ideę,
➡ Człowieka – Pracę,
➡ Ład międzynarodowy.

Open Eyes Economy Summit to unikalna formuła, pełna SLAM BATTLES (potyczek intelektualnych), LIVING CASE STUDIES (wszechstronnie prezentowanych przykładów praktyk z całego świata), NETWORKING SESSIONS (dociekliwych sesji pogłębiających, podczas których można weryfikować mówców i poruszane przez nich tematy).
Obserwuj OEES w mediach społecznościowych.

Nienieodpowiedzialni są partnerem medialnym tego wydarzenia.
To już ostatni moment żeby się zarejstrować, wszelkie szczegóły znajdziecie tutaj https://rejestracja.oees.pl/

 

Podziel się

Facebook / Twitter / LinkedIn

Komentarze
Facebook Twitter LinkedIn RSS